Logo
45-045 Opole, ul. Klasztorna 1
tel. +048 607 410 054
 

O Dworku:

Znajdujemy się w zabytkowym, piętrowym budynku w centrum Opola. Tu uraczymy Was czeskim lanym piwem - ciemny Litovel, Holba, Staropramen oraz polskim lanym Perła Export. Dworek posiada własną kuchnię. Polecamy przekąski oraz napoje orzeźwiające. Dworek oferuje dobry klimat jaki współtworzą stare mury budynku oraz muzyka, której posłuchacie i pooglądacie na telebimach lub na koncertach. Oprócz dobrze wyposażonego baru na parterze, na piętrze znajduje się sala, która jest również miejscem gdzie organizujemy koncerty. Większość koncertów od 2013 roku odbyła się tylko dzięki pomysłom właścicielki lokalu i pracy osób zrzeszonych w fundacji BLUESOPOLE.Działający od 1996 roku "Dworek Artystyczny" jest najdłużej funkcjonującym w Opolu Klubem Muzycznym. Firma pani Beaty (Z.U.H. Dworek) jako obecny właściciel klubu najmuje całą nieruchomość od 2013 r. na działalność Dworka Artystycznego. Pani Beata jest piątym najemcą od momentu powstania Dworka. 3 lipca 2022 r. mija 9 lat działalności firmy w tym miejscu!!!

 
Dworek oferuje dobry klimat jaki współtworzą stare mury budynku oraz muzyka, której posłuchacie i pooglądacie na telebimach lub na koncertach. Oprócz dobrze wyposażonego  baru na parterze, na piętrze znajduje się sala, która jest również miejscem  gdzie organizujemy koncerty. Większość koncertów od 2013 roku odbyła się tylko dzięki pomysłom właścicielki lokalu i pracy osób zrzeszonych w fundacji BLUESOPOLE  (139 własnym sumptem, w tym 125 koncertów przy współudziale fundacji BLUESOPOLE  oraz 5 przy współudziale OTJ). 

 

SUPER /// TRIO w Opolu
Powiększenie

 
W czwartek 20.10.2022 r. o godz. 20:00 wystąpi w Dworku Artystycznym wyjątkowy w tym roku projekt SUPER /// TRIO.
Zespół wystąpi w składzie:
-Marek Raduli (Laboratorium, ex. Budka Suflera)
-Jerzy Styczyński  (Dżem)
-Wojciech Hoffmann (Turbo)
-Witek Łukaszewski (Morrison Tres)
-Mariusz "Bobek" Bobkowski (Turbo)
-Piotr Szymczak (Super Trio) 
Bilety: KupBilet.pl >>>
Informacje  >>>

Polecamy piwo lane Holba Premium
Powiększenie

Bursztynowe piwo z grubą pianką, o zrównoważonym i dobrym smaku.

Idealne na specjalne okazje i spotkania z przyjaciółmi. Ekstrakt: 12%, zaw. alkoholu: 5,2% Vol. 
Już od ponad 138 lat browar Holba produkuje w pięknym otoczeniu gór Jesioników czyste piwo z gór, znane w kraju oraz w zagranicy.


Nasza Oferta >>>