Logo
45-045 Opole, ul. Klasztorna 1
tel. +048 607 410 054
 

Info: Chango


Powiększenie

Ze względu na zaistniałą sytuację i wprowadzone obostrzenia związane z COVID, z przykrością informujemy Państwa, że zmuszeni jesteśmy odwołać koncert zespołu CHANGO. Koncert odbędzie się w bliżej nieokreślonym terminie, o którym Państwa poinformujemy. 
 
Poniższe informacje są nieaktualne.

W czwartek 15.10.2020 r. o godz. 19:30 wystąpi w Dworku Artystycznym zespół CHANGO.  
 
Skład zespołu:
  • Szymon Drabkowski - gitara
  • Maciej Kałka - gitara basowa
  • Borys Sawaszkiewicz - instrumenty klawiszowe
  • Tomasz Nawrocki - perkusja
CHANGO - to czwórka szczecińskich muzyków znanych z wystepów na największych scenach w kraju i poza jego granicami. Grupa odnosi się do licznych tradycji muzycznych, starając się wytworzyć pewien niekonwencjonalny styl oparty na eksperymentalnym podejściu do żywego tworzenia muzyki. Kwartet miał okazję występować u boku Apostolisa Anthimosa (SBB) Mikołaja Trzaski (Miłość, Łoskot, Shofar), współpracuje również z Jackiem "Budyniem" Szymkiewiczem (Pogodno, Babu Król). Wielokrotnie współpracowali także z Markiem Kazaną.
 
Muzycy są również znani jako organizatorzy comiesięcznych "DŻEM Session" w Piwnicy teatru Kana. Impreza należy do najpopularniejszych wydarzeń w mieście, bywalcy spotkań posłuchać mogą wspólnie improwizujących muzyków należących do Różnych swiatów stylistycznych
 
Zespół wydał album zatytułowany „MONO vs. STEREO” (wydawca: BIG FLOW, dystrybucja Dobrzewiesz Nagrania / Warner Music Poland).
 
 
Do posłuchania i obejrzenia:
 

 
Strony internetowe wykonawcy:
-Fundacja BluesOpole
-Dworek Artystyczny (Z.U.H. Dworek)
Partnerzy: