Logo
45-045 Opole, ul. Klasztorna 1
tel. +048 607 410 054
 
Rooster w Opolu
Powiększenie

W czwartek 20 sierpnia 2020 r. o godz. 19:30 wystąpi grupa Rooster

ROOSTER to skład istniejący od 2009 roku, którego muzyczny wyraz charakteryzują najlepiej terminy: blues i rock. To właśnie na styku tych gatunków odnaleźć można stylistyczne oblicze zespołu, w którego skład wchodzą muzycy z bogatym doświadczeniem scenicznym i studyjnym. 
Poza działalnością w zespole ROOSTER, jego lider Grzegorz Grunwald zajmuje się także działalnością solową.

Bilety Kupbilet.pl

informacje >>> 

Polecamy piwo lane Holba Premium
Powiększenie

Bursztynowe piwo z grubą pianką, o zrównoważonym i dobrym smaku.
Idealne na specjalne okazje i spotkania z przyjaciółmi. Ekstrakt: 12%, zaw. alkoholu: 5,2% Vol. 

Już od ponad 138 lat browar Holba produkuje w pięknym otoczeniu gór Jesioników czyste piwo z gór, znane w kraju oraz w zagranicy. Doświadczenia słodowników przekazywano w browarze z generacji na generację już od czasu, kiedy jego założyciel i słodownik Josef Müllschitzki ugotował w grudniu 1874 swoje pierwsze piwo hanuszowickie.

Nasza Oferta >>>

Harmonogram koncertów na rok 2020
Powiększenie

Harmonogram koncertów fundacji BLUESOPOLE na rok 2020. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach.
Fundacja powstała oficjalnie w maju 2015, jednak w czasie tworzenia pomysłu i "zespołu fundacji" zaczęliśmy już z powodzeniem organizować wydarzenia muzyczne.

CELEM powstania Fundacji jest działalność oświatowa i kulturalna nieprowadząca do osiągnięcia zysku, w obszarze upowszechniania i propagowania muzyki bluesowej oraz nurtów pokrewnych w Opolu (i na Opolszczyźnie).

Strona fundacji >>>

Prahistoria Dworka
Powiększenie

Budynek wpisany w rejestrze zabytków Opola : domy ul. Studzienna 1-3, XIX, nr rej.: 2061/81 z 20.01.1981 r.

Budynek znajduje się przy zbiegu ulic Sempołowskiej i Klasztornej (do roku 2016 - Studziennej). Nazwa ul.Studzienna to nazwa historyczna (zabytkowa) tej ulicy od początku jej istnienia. W nazwach ulic zawarta jest historia. Dawniej ul.Klasztorna miała nazwę Studzienna (lub Brunnenstrase). Dawniej ul Sempołowskiej miała nazwy: Kloster Strasse potem Wallgraben Strasse.

więcej >>>