Logo
45-045 Opole, ul. Klasztorna 1
tel. +048 607 410 054
 

Info: Tomek „KOWAL” Kowalski


Powiększenie

W czwartek 21.04.2022 r. o godz. 19:30
wystąpi w Dworku Artystycznym
Tomek „KOWAL” Kowalski
 
Bilety 35 zł przedsprzedaż  / 45 zł w dniu koncertu.
Bilety do nabycia na stronie: 
https://www.kupbilet.pl lub w Dworku Artystycznym w Opolu.
 
Skład zespołu:
- Tomek „KOWAL” Kowalski - wokal
- Michal "Profesor" Gnyszka - gitara akustyczna
- Adrian "Mrówa" Żak - gitara akustyczna
 
Tomek „KOWAL” Kowalski jest zwycięzcą 4 edycji Must Be The Music, gdzie oczarował wszystkich jury oraz publiczność genialnym wykonaniem piosenki pt.: „Modlitwa III”. Był też odtwórcą roli Ryszarda Riedla wokalisty Dżemu w spektaklu teatralnym pt. „Skazany na bluesa” w reżyserii Arkadiusza Jakubika grany na deskach Teatru Śląskiego w Katowicach. Osoba Ryśka Riedla jest dla „Kowala” bardzo inspirująca i nazywa go „swoim duchowym przyjacielem”. 
W czerwcu 2014 roku uległ poważnemu wypadkowi. Po długiej i nieustającej rehabilitacji powraca do śpiewania i koncertowania. „Koncerty dają mi niesamowitą energię” –mówi „Kowal”. 
Wydał płuytę Za Drzwiami Raju.Obecnie pracuje nad nowym materiałem.
„Kowal” to charyzmatyczna osobowość. 
Urodzony rockmen z unikalnym głosem w towarzystwie zawodowych muzyków zapewni energię, dobrą muzykę, świetną zabawę w rockowym klimacie. Wszędzie, gdzie się pojawia wywołuje uśmiech na twarzach ludzi ich entuzjazm, ma świetny kontakt z publicznością. 
Dla Państwa zaśpiewa utwory z repertuaru zespołu Dżem, ale z pewnością nie zabraknie kilku autorskich piosenek Tomka z jego najnowszej płyty „Za drzwiami raju”. Tomek w trakcie (krótko), jak i po koncercie, rozmawia z publicznością, miedzy innymi, o konsekwencjach podejmowania decyzji w życiu prywatnym, jak i społecznym. Od podejścia do nauki (młodzież), otoczenia, bliskich, po bezpieczne zachowanie się na drodze i co to znaczy bezpieczna jazda. Publiczność dowie się również, jak toczy się życie osoby, która została zmuszona przez los, do poruszania się na wózku. Jak radzi sobie z tym rodzina, kto pomaga, a kto szkodzi. Tomasz uwielbia wplatać watki historyczne w swoich opowieściach jako Wielki Patriota. Zachęca, w szczególności młodzież, do poznania i szanowania naszej historii.

Do posłuchania i obejrzenia:


Strona internetowa zespołu:
https://m.facebook.com

Organizatorzy koncertu:
-Fundacja BluesOpole
-Dworek Artystyczny (Z.U.H. Dworek)
Partnerzy: