Logo
45-045 Opole, ul. Klasztorna 1
tel. +048 607 410 054
 

Znajdujemy się w zabytkowym, piętrowym budynku w centrum Opola.

Tu uraczymy Was czeskim lanym piwem - ciemny Litovel, Holba, Staropramen oraz polskim lanym Zamkowym. Dworek posiada własną kuchnię. Polecamy obiady. Serwujemy smaczne dania regionalne oraz napoje orzeźwiające. Dworek oferuje dobry klimat jaki współtworzą stare mury budynku oraz muzyka, której posłuchacie i pooglądacie na telebimach lub na koncertach. Oprócz dobrze wyposażonego baru na parterze, na piętrze znajduje się sala, która jest również miejscem gdzie organizujemy koncerty. Większość koncertów od 2013 roku odbyła się tylko dzięki pomysłom właścicielki lokalu i pracy osób zrzeszonych w fundacji BLUESOPOLE.Działający od 1996 roku "Dworek Artystyczny" jest najdłużej funkcjonującym w Opolu Klubem Muzycznym. Firma pani Beaty (Z.U.H. Dworek) jako obecny właściciel klubu najmuje całą nieruchomość od 2013 r. na działalność Dworka Artystycznego. Pani Beata jest piątym najemcą od momentu powstania Dworka. 3 lipca 2021 r. mija 8 lat działalności firmy w tym miejscu!!!

 
Dworek oferuje dobry klimat jaki współtworzą stare mury budynku oraz muzyka, której posłuchacie i pooglądacie na telebimach lub na koncertach. Oprócz dobrze wyposażonego  baru na parterze, na piętrze znajduje się sala, która jest również miejscem  gdzie organizujemy koncerty. Większość koncertów od 2013 roku odbyła się tylko dzięki pomysłom właścicielki lokalu i pracy osób zrzeszonych w fundacji BLUESOPOLE  (126 własnym sumptem, w tym 105 koncertów przy współudziale fundacji BLUESOPOLE  oraz 5 przy współudziale OTJ). 

 

GUSTAFF ELEKTRYCZNA MANUFAKTURA w Opolu
Powiększenie

W czwartek 16.12.2021 r. o godz. 19:30
wystąpi w Dworku Artystycznym w Opolu
Gustaff Elektryczna Manufaktura
 
Bilety 25 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu.
 
Bilety do nabycia na stronie:
https://www.kupbilet.pl lub w Dworku Artystycznym w Opolu.

Informacje  >>>
 

Browar Opolski z kija.
Powiększenie

Browar Opolski z kija. Zapraszamy.
Polecamy również piwa butelkowe!!!
O browarze i piwie:

>>> browaropolski.pl

Borwar Opolski o sobie: "WARZYMY RODZINNIE
Jesteśmy małym rodzinnym browarem z serca Opolszczyzny i mamy ambicję, żebyście myśleli o nas  “Nasz lokalny Browar”.

Polecamy piwo lane Holba Premium
Powiększenie

Bursztynowe piwo z grubą pianką, o zrównoważonym i dobrym smaku.

Idealne na specjalne okazje i spotkania z przyjaciółmi. Ekstrakt: 12%, zaw. alkoholu: 5,2% Vol. 
Już od ponad 138 lat browar Holba produkuje w pięknym otoczeniu gór Jesioników czyste piwo z gór, znane w kraju oraz w zagranicy.

Nasza Oferta >>>

Prahistoria Dworka
Powiększenie

Budynek wpisany w rejestrze zabytków Opola : domy ul. Studzienna 1-3, XIX, nr rej.: 2061/81 z 20.01.1981 r.
Budynek znajduje się przy zbiegu ulic Sempołowskiej i Klasztornej (do roku 2016 - Studziennej). Nazwa ul.Studzienna to nazwa historyczna (zabytkowa) tej ulicy od początku jej istnienia. W nazwach ulic zawarta jest historia. Dawniej ul.Klasztorna miała nazwę Studzienna (lub Brunnenstrase). 

więcej >>>